zaproszenie na spotkanie - szczegóły

Zapraszamy serdecznie na wydarzenie rodzinne z książką.

 


1 czerwca w parku przy bibliotece, od godz. 11:00 do 14:00, czekają na Was zaskakujące atrakcje z okazji ogólnopolskiej akcji czytelniczej "Tata też czyta".
Poznajcie z nami super moc książek, które dedykowane są dla całych rodzin, od najmłodszych po starsze dzieciaki. Inicjatorzy akcji, czyli Fundacja Powszechnego Czytania wspierają dobór ciekawej literatury i promują wartość czasu spędzonego na wspólnym czytaniu.
W specjalnej broszurze znajdziecie niezbędne informacje i odpowiedzi na pytania: Co czytać? Po co? W jakim wieku?
Zajrzyjcie koniecznie!

https://fpc.org.pl/wp-content/uploads/2024/04/TTCZ24_broszura_pl_www.pdf

W poprzedniej edycji proponowaliśmy Wam kreatywne Lego wyzwania, gdzie dzieciaki z tatem mogły wspólnie zbudować klockowe projekty. W tym roku razem z Zespołem Placówek Kultury w Wąsoszu zapraszamy do wspólnej zabawy w plenerze.

Będą:
dmuchany zamek dla najmłodszych
animacje plastyczne i ruchowe
stacja słuchania bajek
niespodzianka tylko dla najaktywniejszych czytelników z naszej biblioteki, którzy odwiedzają nas często całymi rodzinkami i pozostają z nami w kontakcie.

Dzięki współpracy z Karoliną Nowak nopatrzipstryk.fotografia, która potrafi profesjonalnym okiem dostrzec rodzinne więzi i subtelnie wyłuskać je ze światłocienia - wykonamy rodzinne fotografie, które umilą wspólny czas i pozwolą wzmocnić rodzicielskie wzorce czytania.