plakat wydarzenia

Z myślą o zorganizowanych grupach przedszkolnych, ale też o tych spośród najmłodszych widzów, którzy z przedszkolem związani nie są - aczkolwiek wzrost Krasnali posiadają i w grupie wiekowej 3-4 latka chętnie siebie lokują, urządzamy spektakl na otwarcie Tygodnia Bibliotek.

 

Zapraszamy więc najmłodszych z opiekunami na teatrzyk  "O Marysi, gąskach i krasnoludkach" w dniu 06.05 o godzinie 11:00 w Bibliotece Publicznej w Wąsoszu (Krzywa 11).

Dla nowych osób będzie okazja do zapoznania się z książkami dla dzieci i mierzenie specjalną miarką wzrostu! Zachęcamy także aby dzieci skorzystały z darmowej wyprawki czytelniczej, którą dostaje każdy mały czytelnik przy zapisie, wraz ze specjalną kartą na naklejki. Kampania "Mała książka, Wielki człowiek" wprawdzie kończy się równo z końcem roku szkolnego - my jednak wyprawkami jeszcze dysponujemy i chętnie je rozdajemy nowym dzieciom. Każdy Kransal mile widziany.

Wstęp otwarty - wydarzenie niebiletowane.