Dni Wąsosza

26-27 lipca 2024 r. na Stadionie Miejskim w Wąsoszu odbędą się Dni Wąsosza!

 

Zarezerwujcie sobie datę w kalendarzu i bądźcie z nami! Zachęcamy do obserwowania naszej strony oraz profilu FB, gdzie będziemy informować, co znajdzie się w programie imprezy!


 

Nadszedł czas aby przedstawić pierwszego artystę, który wystąpi podczas tegorocznych Dni Wąsosza.

Jest to: Ronnie Ferrari! Wystąpi 26 lipca o godz. 22:00.

Ronnie Ferrari to niekwestionowana gwiazda internetu, a wszystko za sprawą przeboju „Ona by tak chciała”, który grany jest dosłownie wszędzie.
Jest producentem muzycznym i wykonawcą. Uważa się go za jednego z pierwszych artystów, którzy łączą muzykę elektroniczną, disco i rap. Już w wieku 16 lat zaczął interesować się produkcją muzyczną, a wrzucane do internetu satyryczne covery przebojów Justina Biebera sprawiły, że zaczęło być o nim głośno.

zpk 080224 2

 

Kolejny artysta - Skolim Król Latino - wystąpi 27 lipca 2024 r. o godz. 18:30.
Skolim, właśc. Konrad Skolimowski (ur. 9 października 1996 w Łukowie) – polski piosenkarz, aktor telewizyjny oraz freak fighter. Zyskał popularność po singlu „Wyglądasz idealnie”, który zdobył ponad 150 milionów wyświetleń w serwisie YouTube.

zpk 140224 04

 

Kuba Jurzyk wystąpi 26 lipca o godz. 20:30 podczas Dni Wąsosza 2024.
Wokalista, aktor dubbingowy. Szerszej publiczności dał się poznać na Youtubie, gdzie między innymi współtworzy kanał Studio Accantus.
Koncerty Kuby to występy pełne charyzmy i emocji. Wyróżniają się doskonałym brzmieniem na żywo. Całość koncertu idealnie wpisuje się w gust zarówno szerokiej, jak i bardzo wymagającej publiczności. Artyście na scenie towarzyszą uznani muzycy.

zpk 190224 1

 

Bartek Wrona, utalentowany artysta i niekwestionowany mistrz sceny, zabierze nas w muzyczną podróż 27 lipca o godzinie 21:30!
Przygotujcie się na energetyczne brzmienia, niesamowity wokal i niezapomniane chwile w rytmie największych hitów Bartka Wrony.

 

26.07.2024 r. o godz. 23:00 zapraszamy na niezwykły pokaz laserowy wraz z grą Dj Salis na żywo.
Podczas występu łączy efektowny pokaz laserowy wraz z występem DJ-skim w rytmach hitów muzyki taneczno-klubowej.

Osiągnięcia:
- II Vice Mistrz Polski DJ-ów 2023
- Vice Mistrz Polski DJ-ów 2022
- II Vice Mistrz Polski DJ-ów 2021
- Ponad 1100 zagranych imprez i 17 lat na scenie muzycznej.

zpk 250224 1

 

Zdradzamy kolejnego artystę, który wystąpi podczas Dni Wąsosza 2024! 27 lipca o godz. 20:00 na naszej scenie wystąpi Lanberry.

Lanberry, właśc. Małgorzata Uściłowska (ur. 12 lutego 1987 w Wyszkowie) – polska piosenkarka, autorka tekstów i kompozytorka.
Zadebiutowała fonograficznie w 2015 singlem „Podpalimy świat”. Następnie wydała debiutancki album studyjny, zatytułowany po prostu Lanberry. Piosenka z reedycji płyty – „Piątek”, odniosła sukces komercyjny, stając się pierwszym utworem w karierze piosenkarki, który uplasował się w pierwszej dziesiątce listy AirPlay – Top. W 2018 wydała album pt. miXtura, a promujący go utwór „Gotowi na wszystko” dotarł do pierwszego miejsca na AirPlay, liście najczęściej odtwarzanych utworów w polskich rozgłośniach radiowych. W 2020 wydała album pt. Co gryzie panią L?, a za pochodzący z płyty utwór „Plan awaryjny” otrzymała nagrodę jury w konkursie „Premier” podczas 57. Krajowego Festiwalu Piosenki Polskiej w Opolu. W 2022 wydała swój czwarty album studyjny pt. Obecna. W latach 2022–2023 zasiadała w jury programu TVP2 The Voice of Poland. Zdobyła wiele nominacji do nagrody Fryderyka.

 

zpk 260224 01

 

Przedstawiamy ostatniego wykonawcę podczas tegorocznych Dni Wąsosza. Dnia 26 lipca o godz. 18:30 zagra dla Was zespół Stalker!

zpk 030324 3