plakat zapraszający na wydarzenie

WIELKIE WYDARZENIE ZBLIŻA SIĘ!  Przygotujcie się na niezwykłą świąteczną ucztę dla zmysłów!

 

Witajcie w magicznym Amfiteatrze w Wąsoszu, gdzie już niedługo odbędzie się pierwszy Jarmark Bożonarodzeniowy!
Przygotujcie się na niezapomnianą podróż pełną świątecznego uroku, która wypełni wasze serca radością i dźwiękami kolęd.

Czekają na was niezliczone atrakcje:

  • Gotowanie na wielkiej patelni od 14:00 – Doświadczeni kucharze pokażą sekrety przygotowywania tradycyjnego bigosu! Przygotujcie się na widowisko kulinarne, które rozbudzi wasze apetyty i zachwyci smakiem. Około godziny 17:00 zostanie rozdanych bezpłatnie 300 porcji potrawy.
  • Lokalni rzemieślnicy – Stoiska pełne wyjątkowych prezentów i rękodzieł, które idealnie nadadzą się na wyjątkowe świąteczne upominki dla waszych bliskich. Odkryjcie oryginalne ozdoby choinkowe, ceramikę i wiele innych unikalnych przedmiotów!
  • Spektakularny pokaz ognia o godz. 18:00 – Artystyczna prezentacja tańca ognia, która wprawi was w zachwyt i zadziwi swoją niezwykłością!
  • Potrawy przygotowane przez koła gospodyń wiejskich – Przepyszne dania przygotowane z sercem i tradycją przez nasze utalentowane gospodynie wiejskie! Smakołyki, które rozgrzeją Wasze serca i dostarczą niezapomnianych doznań kulinarnej przyjemności.
  • Tradycyjny grzaniec na zimny wieczór.
  • Warsztaty świąteczne - magnesy na lodówkę - od 16:00 do 18:00.
  • Mała karuzela łańcuszkowa - bezpłatna.
  • Możliwość zakupienia żywej choinki.

To tylko niektóre z atrakcji, które czekają na was podczas tego magicznego wydarzenia! Przyjdźcie, dołączcie do nas i poczujcie magię świąt już niedługo w Amfiteatrze w Wąsoszu!