plakat koncertowy

Zapraszamy na wspaniały koncert jakiego w Wąsoszu, jeszcze nie było!


05.11.2023 r.
godz. 18:00
ZPK w Wąsoszu, ul. Zacisze 10D
Wstęp bezpłatny!
Gentle Jazz Trio

 

Gentle Jazz Trio to trójka przyjaciół, których połączyła miłość do jazzu, soulu i dobrego popu. Gentle Jazz Trio to wyjątkowy „czarny” głos wokalistki Ewy Nawrot, subtelna gitara Macieja Flaczyńskiego oraz charyzmatyczny, saksofonista tenorowy Paweł Rogoża.
Występ zespołu to świetny koncert z hitami muzyki jazzowej i evergreenami muzyki soul. Koncert docenią wielbiciele jazzu wokalnego, improwizacji saksofonowych, akustycznego brzmienia retro, swingu i soulowego feelingu. Gentle Jazz Trio to ciekawa mieszanka, zespół tworzą muzycy związani z muzyką neo soul (Ewa), house & lounge (Maciej), avant jazz - experimental jazz (Paweł).
Ewa Nawrot to laureatka programu TVP "Droga Do Gwiazd". Nagrania Ewy znalazły się na kompilacyjnym albumie "Polskie Leniwe - serwuje Novika". Własne kompozycje nagrała gościnnie na płytach takich artystów polskiej sceny klubowej, jak: Envee & Niewinni Czarodzieje (Kayax) , Novika (Kayax), współpracowała z nowatorami berlińskiej sceny klubowej, tj. : Slope (Sonar Kollektiv), Mietkiem Szcześniakiem, Marysią Sadowską.
Zespół wykonuje znane standardy jazzowe i evergreeny soul, materiał ze swojej płyty „Discrete Interactions” (2021), utwory z repertuaru Niny Simone, Arethy Franklin, Billa Withersa, Elli Fitzgerald, Georga Bensona, Randy Crawford i wielu innych.

 

https://jazz-event.wixsite.com/discreteinteractions/muzyka