życzenia 27.05.2023

Dzień Samorządu Terytorialnego! Jest to wyjątkowy dzień, w którym świętujemy i doceniamy znaczącą rolę samorządów w naszym społeczeństwie.

 


Samorząd terytorialny jest fundamentem demokracji lokalnej. To dzięki Waszej pracy, zaangażowaniu i oddaniu, nasze miasto i gmina, rozwijają się i stają się jeszcze lepszymi miejscami do życia. Wasze decyzje i działania mają bezpośredni wpływ na jakość naszego codziennego życia.
Życzymy Wam, drodzy samorządowcy, siły, mądrości i wytrwałości w podejmowaniu trudnych decyzji, które służą dobru naszych społeczności. Niech Wasze działania będą zawsze kierowane intencją służenia mieszkańcom i budowania lepszego jutra. Wasza praca wymaga ogromnego zaangażowania, ale przynosi również ogromne satysfakcje.

Wszystkiego najlepszego z okazji Dnia Samorządu Terytorialnego!