informacje o akcji

Wasze biblioteki również znajdą się w gronie rękodzielników i pasjonatów dobrych rzeczy na Jarmarku Wielkanocnym, organizowanym przez naszą instytucję.

Chcemy wspierać osoby, które mają różne pasje, lubią tworzyć i często obdarowują swoich bliskich własnoręcznymi podarkami. Niektórzy dopiero zaczynają sprawdzać się w jakiejś dziedzinie, szukają swoich odbiorców lub czasami tworzą po prostu do szuflady. Jeśli jesteś taką osobą i z jakichś powodów nie zamierzasz wziąć udziału w kiermaszu, możesz to zrobić na początek z biblioteką. Wystarczy, że przekażesz nam zrobioną przez siebie rzecz. Twoja darowizna pomoże nam zasilić budżet biblioteki a dochód ze sprzedanych przedmiotów przeznaczymy na cele statutowe. Zwracamy się także do naszych czytelników i zaprzyjaźnionych osób, którzy mogą pomóc nam w tym przedsięwzięciu. Jeśli chcecie, aby Wasze biblioteki rozwijały się i budowały wyjątkową ofertę edukacyjno-kulturalną, to warto okazać nam wsparcie.
Będzie to okazja do samoorganizacji oraz pielęgnowania lokalnej kultury.
Na naszym bibliotecznym stoisku zakupicie ciasta, wielkanocne przysmaki oraz dekoracje wiosenno-świąteczne.

Zapraszamy 23 marca od godziny 16:00-20:00 w ZPK w Wąsoszu.