Wielbiciele polskich kryminałów Wojciech Chmielarza mieli szansę wziąć udział w spotkaniu autorskim, zorganizowanym przez Zespół Placówek Kultury w Wąsoszu.

 

Spotkanie wyczekiwane i bardzo potrzebne w działalności bibliotek, zapisało się w naszej pamięci jako wyjątkowe. Pisarz opowiedział o swoim warsztacie pracy, sposobach kreacji bohaterów, wyjawił swoje inspiracje literackie. Autor wtajemniczył nas również w szczegóły ekranizacji swoich powieści, dzieląc przy tym ciekawymi anegdotami. Do końca towarzyszyła nam wspaniała atmosfera, pojawiały coraz bardziej wymagające pytania, będące zalążkiem ciekawej dyskusji. Wiemy już, że kryminały potrafią pokrzepiać, dlatego z niecierpliwością czekamy na kolejne powieści i życzymy spełnienia. Dziękujemy za wspólnie spędzony czas i liczne autografy!