images/plakaty/zpk_090217_03.jpg

Konkurs dla seniorów „Jak obchodziliśmy święta państwowe: opowieści dolnośląskich seniorów”

 

Zapraszamy wszystkich seniorów (osoby wieku 50 lat i więcej) do wzięcia udziału w konkursie na wspomnienia pt. „Jak obchodziliśmy święta państwowe: opowieści dolnośląskich seniorów” – pomóżcie nam poznać historię, tradycję i ciekawostki o dolnośląskich miejscowościach.

Prace konkursowe o objętości do 4 stron A4 prosimy nadsyłać na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub Dolnośląska Biblioteka Publiczna Dział Informacji Rynek 58 50-116 Wrocław w terminie do 31 marca 2017 r.

Do prac można dołączyć fotografie i/lub ilustracje. Dla autorów trzech najlepszych prac przewidziane są nagrody rzeczowe.

Ogłoszenie wyników konkursu – 22.04.2017 r. w Dolnośląskiej Bibliotece Publicznej we Wrocławiu.

REGULAMIN KONKURSU