Wakacyjne wspomnienia

Czas szybko leci i niestety wakacje już za nami :(

Najważniejsze, że nie siedzieliście w domu i  spędziliście część tych wolnych dni nie przed telewizorem, czy komputerem, czy telefonem w dłoni tylko razem z nami, twórczo i aktywnie! Ale zanim wrócicie do szkoły, choć na chwilę przenieśmy się jeszcze raz do tych szczęśliwych i beztroskich dni, które dzięki Wam mijały tak radośnie i  kolorowo!

Zapraszamy do odwiedzenia po raz drugi, tym razem przeglądając zdjęcia: z Piekarni Biernackich w Wąsoszu, Pasieki Wiki, Festiwalu kolorów Holi, Komendy PSP w Górze, Festiwalu Grillowania, Rajdu Integracja 4x4, wycieczki rowerowej do Kamienia Górowskiego, Dni Wąsosza i wiele innych imprez i wydarzeń, które podczas tych wakacji organizowane były przez ZPK w Wąsoszu.

 

GALERIA ZDJĘĆ