DNI WĄSOSZA 2017 ZA NAMI!!

Legenda polskiego rocka zespół BIG CYC był pierwszą gwiazdą sobotniego wieczoru, podczas tegorocznych Dni Wąsosza.

Zespół słynie ze swoich bezkompromisowych i ironicznych tekstów, dzięki którym  stał się po latach jednym z najbardziej popularnych zespołów w Polsce. Wąsoska publiczność miała okazję bawić się przy nietuzinkowych tekstach Krzysztofa Skiby oraz usłyszeć kultowe przeboje zespołu wśród których największą popularnością cieszyły się .: „Świat według Kiepskich”, „Rudy się żeni”, „Makumba”, czy  „Facet to świnia”.

Obok ZANOZY i jej „A Kalyna” i „Kanilkuły”, na scenie panowała muzyka klubowa, która w połączeniu z klasycznymi akordami skrzypiec tworzyła magiczny i niepowtarzalny klimat tego już ostatniego wakacyjnego weekendu.

Drugi dzień to pełna różnorodność, dzięki której każdy, mały czy duży z pewnością znalazł coś dla siebie. Warsztaty rzemiosł dawnych, zespoły ludowe, Orkiestra Dęta ZG Rudna, światowe przeboje Roberta Rozmusa  rockowe Chastity oraz gwiazda disco-polo Classic dawało pewność, że każdy, kto postanowił wpaść choć na chwilę na  wąsoski stadion na pewno nie będzie zawiedziony.

GALERIA ZDJĘĆ