baner z informacjami o projekcie

Start zapisów do programu Nowe Horyzonty Edukacji Filmowej na rok szkolny 2022/2023.

 

Właśnie ruszył nabór dla przedszkoli i szkół podstawowych na nowy rok szkolny 2022/2023 do programu Nowe Horyzonty Edukacji Filmowej.

Zapisy potrwają do 4 października.

Będzie to już siedemnasta edycja! W poprzednim, niełatwym i pandemicznym roku projekt zrealizowało aż 85 kin. W seansach uczestniczyło każdego miesiąca blisko 40 000 młodej widowni z miast czy miasteczek w całej Polsce. Wierzymy, że poprzez oglądane filmy możemy rozpoczynać dyskusje dotyczące ważnych tematów, wartości oraz współczesnych wydarzeń. Serdecznie zapraszamy do skorzystania z oferty NHEF.

Już dziś zachęcamy do zapisów. Formularz zgłoszeniowy: https://panel.nhef.pl/zgloszenie

Co daje program?
Jesteśmy przekonani, że udział w NHEF-ie wzbogaci wychowawczo-profilaktyczne programy szkół, a filmy oglądane w domu z udziałem rodziny stanowić będą inspirujący punkt wyjścia do dalszej pracy. Wierzymy bowiem, że seans filmowy to wspaniała okazja do zdobywania wiedzy oraz dzielenia się doświadczeniami, a rozmowy o kinie rozwijają kompetencje społeczne i emocjonalne, które są dla młodych ludzi bezcenne.