plakat kinowy

Polskiego kandydata do Oscara premierowo zobaczysz w Kinie Zacisze.

 


Film fabularny „Żeby nie było śladów” oparty jest o wątki zawarte w bestsellerowym, nagrodzonym Literacką Nagrodą NIKE reportażu Cezarego Łazarewicza „Żeby nie było śladów. Sprawa Grzegorza Przemyka”. Reżyserem jest Jan P. Matuszyński – twórca obsypanej na całym świecie nagrodami „Ostatniej Rodziny” i serialu „Król”, a za produkcję odpowiada Aurum Film – Leszek Bodzak i Aneta Hickinbotham, producenci nominowanego do Oscara „Bożego Ciała”.

 

Repertuar na najbliższy weekend:

24 września
18:00 - Babski Wieczór - Zupa Nic
25 września
16:00 - Psi Patrol
17:45 - Jak rozmawiać z psem
19:30 - Żeby nie było śladów
26 września
15:30 - Psi patrol
17:15 - Jak rozmawiać z psem
19:00 - Żeby nie było śladów

 

Bilety dostępne w kasie ZPK oraz na stronie: https://ekobilet.pl/zpkwasosz