widok ankiety

Tworzymy Plan dla kultury w Wąsoszu - zaplanujmy ofertę kulturalną wspólnie!

Wspólnie z Wami, mieszkańcami gminy Wąsosz tworzymy „Plan dla kultury”. Jakie nowe zajęcia mogłyby oferować ZPK oraz Biblioteka Publiczna w Wąsoszu? Jakie są Wasze potrzeby kulturalne?

Odpowiedzi na te pytania są dla nas obecnie bardzo istotne. Pandemia koronawirusa zupełnie zmieniła bowiem naszą rzeczywistość. Niestety, kultura jest jedną z tych dziedzin, która ucierpiała najmocniej. Mieszkańcy rzadziej odwiedzają nasze instytucje, dlatego musimy zmierzyć się z nową sytuacją i próbować się do niej dostosować. Zależy nam na poznaniu Waszych opinii. Zachęcamy do przedstawiania sugestii, przemyśleń, uwag w poniżej zamieszczonej ankiecie.

https://docs.google.com/forms/d/1FaMbpA4P1YnlZfj1AEK-I5l_nLvLGHdtpRfqg08xiEk/viewform?fbclid=IwAR3KvunpyqEYrWYrsJkzpFhfDT0g7GxbdxChK5sFZRsp_LKN53io3cAQ-ok&edit_requested=true