informacja o spotkaniu

Marta Kaleta - Domaradzka do 2011 roku związana z marketingiem i mediami.

 

Przez 7 lat po stronie agencyjnej, gdzie pracowała dla największych marek w kraju i na świecie, w tym dla: PlayStation Polska, Artdeco, Piątnica. Skutecznie realizowała działania m.in. dla branży FMCG, fashion, home decor, beauty, gaming czy finanse. Od II połowy 2018 roku w Domodi.pl, gdzie łączy dwie swoje największe pasje: marketing oraz modę. W latach 2011 - 2017 współtworzyła bloga Wro Street Fashion, z którym odwiedzała Fashion Week'i polskie i zagraniczne oraz uczestniczyła w kampaniach w polskimi influencerami modowymi.
Tylko u nas spotkanie z dziewczyną, która o modzie wie prawie wszystko i chętnie podzieli się z wami swoją wiedzą.
Zespół Placówek Kultury 24 września godz.18.00
Temat spotkania: "Siła indywidualizmu, jak zostać influencerem"
Wstęp wolny.