Gdzie są najlepsze wakacje? Rzecz jasna, że w Wąsoszu!

 

Z tego założenia wyszli uczestnicy minionych zajęć artystycznych w naszej bibliotece. Wspólnie z dziećmi podzieliliśmy się sposobami na spędzenie lata i odkryliśmy, że Wąsosz posiada także wiele ciekawych miejsc z duszą i ogromnym potencjałem. A gdyby tak, móc wysłać znajomym wakacyjne pozdrowienia z naszego miasteczka? Albo sprezentować ręcznie dekorowane zdjęcia czy pamiątkowe bileciki z podóży? Wykonaliśmy więc pozytywnie zakręcone pocztówki, które dzieci ozdobiły w technice scprapbookingu. Użyły do tego kolorowych papierów, pomponów z włóczki, guzików i kolorowej taśmy. A Wam - czy podoba się taka forma kartek? Będzie je można podziwiać już we wrześniu razem z  tradycyjnymi pocztówkami, które wysyłacie do biblioteki ze swoich rodzinnych wakacji. Za wszystkie dziękujemy serdecznie. (fot. E.B.)