Miesiąc wakacji za nami

Kończy się pierwszy miesiąc wakacji. W tym czasie w Bibliotece działo się wiele ciekawych rzeczy.

 

Już w pierwszych dniach wakacji przypadał „Dzień Ojca”  i z tej okazji młodzi czytelnicy wykonywali laurki.  Dnia 1 lipca obchodzony był „Międzynarodowy Dzień Psa”, dzieci wykonywały z tej okazji prace plastyczne przedstawiające swoich pupilów. Były również wiersze, opowiadania, zagadki związane z naszymi czworonożnymi przyjaciółmi. Podczas wakacji wykonywaliśmy również piękne witraże, które zdobiły hol biblioteki. Nie zabrakło również zabaw na świeżym powietrzu. Pozostałe formy pracy podczas wakacyjnych zajęć:

- Prace plastyczne – „Mój ocean marzeń”

- Prace plastyczne „Moje wymarzone wakacje”

- Turniej warcabowy

- Czytanie bajek

- Gry planszowe i komputerowe 

- Prace ze „Świerszczykiem” – (krzyżówki, rebusy, zagadki).

- Gry logiczne – „Triomino”

- Quiz przyrodniczy

- Wykonywanie zakładki do książki

- Prace plastyczne „Mój bajkowy bohater”

- Układanie puzzli

- Prace plastyczne – „Koziołek Matołek”

AB

GALERIA ZDJĘĆ