Wyróżnienie i podziękowanie

Dyskusyjny Klub Książki „LITERKA” działający przy Wąsoskiej Bibliotece Publicznej znalazł się w zaszczytnej dziesiątce (na 139 w województwie dolnośląskim), które zostały wyróżnione i nagrodzone.

 Uroczyste podsumowanie z okazji 10-lecia istnienia klubów odbyło się w Dolnośląskiej Bibliotece Publicznej we Wrocławiu. (09.11.2016r.).
Nasz klub 29 stycznia 2017r. obchodzić będzie ósmą rocznicę istnienia. Za nami kilkadziesiąt klubowych spotkań, kilkanaście spotkań autorskich. Uczestniczyliśmy w wielu konkursach oczywiście z sukcesami. Nasze recenzje i prace fotograficzne zostawały nagrodzone atrakcyjnymi nagrodami - najczęściej to były albumy tematyczne. Dwa razy uczestniczyliśmy w spotkaniach autorskich we Wrocławiu ze szwedzkimi autorkami powieści kryminalnych: Lizą Marklund i Camillą Läckberg.
Dzięki przynależności do klubu księgozbiór naszej biblioteki powiększył się o ponad 350 bezpłatnych książek.