mikołajkowa wizyta

Jak co roku, tak i teraz 6 grudnia Mikołaj od rana ma pełne ręce roboty!

Wraz ze swoimi pomocnikami, workiem prezentów przemierzał naszą gminę by wywołać uśmiech na twarzach tych, którzy z wielką niecierpliwością go oczekiwali.Brak śniegu nie był żadną przeszkodą i od pierwszej godziny lekcyjnej na korytarzach szkolnych słychać było dzwonek i charakterystyczny głos: Ho, ho!!! 

To Mikołaj wraz ze swoją świtą odwiedzał dzieci w klasach i wręczał im słodkie upominki. Dzieci i młodzież, aby godnie przyjąć gościa założyły najbardziej popularny atrybut świętego – czerwone czapki. W podziękowaniu za odwiedziny i podarki uczniowie śpiewali gościom piosenki i recytowali wiersze.

Były to naprawdę przemiłe chwile, które jak i dla Pana z Brodą tak i dla dzieci były bardzo ważnym wydarzeniem.

To jednak nie koniec atrakcji i spotkań z Mikołajem, bowiem na godz. 17:00 zaplanowano jego wizytę w Zespół Placówek Kultury w Wąsoszu, na który oczywiście serdecznie zapraszamy!

GALERIA ZDJĘĆ