Tegoroczna nietypowa aura nie zmyliła Świętego Mikołaja

Okres świąteczny to czas radości i wielkich marzeń. Tegoroczna nietypowa aura nie zmyliła Świętego Mikołaja.

Pomimo braku białego puchu, pojawił się 6 grudnia we wszystkich szkołach i przedszkolach. Zagościł również u seniorów i w Urzędzie Miejskim Wąsosza.
Dzieci od samego rana nie mogły się doczekać miłego gościa. W oczekiwaniu na niego malowały jego postać, stroiły choinki, starannie się przygotowywały. Gdy tylko Mikołaj pojawił się w drzwiach na wszystkich buźkach pokazał się uśmiech. Wizyta przemiłego brodacza wszędzie przebiegała w bardzo radosnej atmosferze pełnej ekscytujących zdarzeń. Były pięknie recytowane wierszyki, cudownie śpiewane piosenki i mistrzowsko zaprezentowane tańce, a na koniec każdego spotkania były oczywiście PREZENTY!

Późnym popołudniem ten radosny Pan z Brodą przybył do Zespołu Placówek Kultury w Wąsoszu, gdzie w atmosferze wesołych tańców i zabaw każde dziecko otrzymało słodki upominek, mogło również porozmawiać z Mikołajem i zrobić sobie z nim pamiątkowe zdjęcie.

GALERIA ZDJĘĆ