Miesiąc marzec obfitował  w ciekawe zajęcia  w Bibliotece Publicznej w Wąsoszu.

 

Były spotkania zarówno z młodymi jak i starszymi czytelnikami, tak więc każdy mógł znaleźć coś dla siebie. Gościliśmy w progach biblioteki wspaniałych gości,  od przemiłych przedszkolaków po autorkę regionalnych książek panią Elżbietę Maćkowską. Odbyło się również spotkanie Dyskusyjnego Klubu Książki „Literka”, tym razem rozmawialiśmy o książce Jacka Getnera  „Pan Przypadek i celebryci”.   Oto niektóre formy działalności w Bibliotece Publicznej w miesiącu marcu:

-mini turniej warcabowy

- laurki na Dzień Kobiet

- wizyta przedszkolaków z okazji Dnia Kobiet

- wystawki okazjonalne

- spotkanie „Graj w zielone”

- gry planszowe

- prace plastyczne – „Wiosna”

- malowanie na drewnie

- spotkanie z Panią Elżbietą Maćkowską

- spotkanie Dyskusyjnego Klubu Książki „Literka”

- zabawy na świeżym powietrzu – gra w klasy

- fotografowanie przyrody przez młodych czytelników

- udział w konkursie „Młody Poeta Dolnego Śląska”

- udział w konkursie „Wspomnienia Dolnośląskich Seniorów”

- gry komputerowe

AB