Motor in Corn - skład aktualny

Motor in Corn – zespół młodzieżowy. Dotychczas tworzyli muzykę z gatunku rock i blues. Niedawno postawili na świeże brzmienia z domieszką elektroniki, cały czas trzymając się rockowego nurtu, jak mówią jest to „techno rock’’-oczywiście nowe, ciekawe brzmienia są w fazie końcowych przygotowań.

Charakteryzuje ich charyzma oraz kreatywność, która towarzyszy im również w życiu codziennym. Swoją muzyczną działalność rozpoczęli w 2012 roku, gdzie Łucja Skibniewska oraz bracia Maciej i Konrad Sztyma spotykali się wspólnie na próbach w Zbakowie Dolnym. Coverowali (w większości utwory zespołu The Pretty Reckles), początkowo akustycznie bez perkusji. Po czasie doszedł do nich perkusista Mateusz Kulig. Stawali się coraz bardziej doświadczeni w tym co robili. Po coverach przyszedł czas na własną twórczość.

W połowie 2013 roku powstał ich pierwszy autorski utwór „Keep this power”, który został nagrodzony i nagrany w świdnickim „Studio Trójka”, a zarazem stał się inspiracją do następnych kompozycji. Powstały utwory: „Nocne przemyślenia”, „Nothing to lose”, „Wybuch Szczęścia”, „Niestabilna”, „Pozwól dalej żyć”, „Swoją drogą”. Wszystkie te utwory zostały nagrane w studio „Grajnia”, a do części z nich nakręcono videoclipy.

Na swoim koncie mieli już kilka sukcesów m.in.: I miejsce w konkursie organizowanym przez Dolnośląską Ligę Talentów (link)